پشتیبانی و دانلود

s f

اطلاعات تماس
میدان توحید خیابان پرچم پلاک 79
تهران
info@dadehmohaseb.ir
021-66941862-66120749
Follow Us

فروش

فروش قلب يک سازمان مي باشد که جريان نقدينگي را در مجموعه سازمان همچون خون در کالبد جاري مي سازد. نمای عملکرد فروش هر مجموعه ، هدف و خط مشي آنها را نمايان مي سازد
و فروش موفق تنها ضامن استمرار فعاليت هاي يک مجموعه مي باشد.  
با رشد چمشگیر دانش نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری در دنیای مدرن ، شکل تازه ای از فروش در بازار شکل گرفته است که به آن تجارت الکترونیک گفته می شود که با سرعت سرم سام آوری در حال توسعه و انتشار می باشد به طوری که دیگر مشتریان تنها از طریق گوشی همراه خود و با صرف اندک زمانی به اطلاعات کالا و خدمات دست یافته و سفارش خود را ثبت می کنند.بدیهی است با ایجاد یک روش ساده و راحت برای تعامل بین مشتری و فروشنده می توان به حداکثر سود لازم در يک بازه زماني رسید.
در اختيار داشتن ابزاري قدرتمند جهت نمایش محصولات و دریافت سفارش و کلیه اطلاعات مورد نیازجهت عملیات بازرگانی و تهيه گزارشات و اطلاعات مشتريان علاوه بر کمک به تصميم گيري هاي بموقع مديران ، باعث تضمين فروش بلند مدت و کاهش هزينه هاي تبليغاتي مي شود. حتي مشتريان هم با ديدن نظم و سرعت دريافت اطلاعات ، با اعتماد بيشتر و محکم تري انتخاب خود را انجام مي دهند و استمرار اين انتخاب ، فروش هر سازمان و رجوع مشتري رضايتمند به همراه مشتري جديد را تضمين مي کند.   
درنرم افزار حاضر بعنوان بخشي از سيستم يکپارچه اطلاعات داده محاسب ، تلاش بر اين است که ابزار کارآمدي براي بستر سازي و اجراي مناسب سياست هاي فروش در سازمان ها و مؤسسات اقتصادي در اختيار مديران قرار گيرد.